פלטפורמה דיגיטלית המשלבת רופאים מומחים וטכנולוגיית AI לאבחון וטיפול בבעיות עור בלי לצאת מהבית
הדור הבא של רפואת העור
לפני מספר שנים חברנו יחד, יזמים, רופאי עור ואנשי הייטק מובילים, במטרה להביא בשורה חדשנית שתשנה מהיסוד את כללי המשחק בתחום רפואת העור. הקמנו את DERMA DETECT - הפלטפורמה הטכנולוגית הראשונה לזיהוי וטיפול של בעיות עור על ידי מיצוי הפוטנציאל של מאגרי מידע ותוך שימוש בטכנולוגיות בינה מלאכותית. המטרה שלנו היא להביא, בראש ובראשונה, לשיפור בבריאותו של המטופל. בעזרת אפליקציה שזמינה בכל סמארטפון כל אחד יכול לקבל אבחון מדויק והמלצה לטיפול מרופא מומחה תוך מספר שעות, בכל זמן ומכל מקום. 

רוב בעיות העור ניתנות לריפוי אם מזהים אותן בזמן
הבשורה הטובה היא שבעיות עור ניתנות לריפוי מוחלט אם מזהים אותם בזמן.   הבשורה הפחות טובה היא שבכל העולם קשה להשיג תור זמין לרופא עור מומחה. לפי מחקרים מהעולם, אחד משלושה אנשים יסבול ממחלת עור משמעותית בימי חייו. העומס הרב שקיים על המערכת גורם לאבחון מאוחר של המחלה, דורש עוד משאבים ופוגע באיכות החיים של המטופל.

שיפור היכולת של הרופאים לתעדף הגעה לקליניקה
ביקור אצל רופא גוזל זמן בשל בירוקרטיה ועריכת בדיקות מקיפות לפי הפרוטוקול גם במקרים שהבעיה מאוד נקודתית. ביקרנו בקליניקות של רופאים וגילנו שבשל חוסר יכולת לבצע תיעדוף קודם ,הם מקדישים חלק גדול מזמנם לקבלת מטופלים עם בעיות היכולות להפתר באיבחון מרוחק.

איך זה עובד?
הטכנולוגיה שלנו מבוססת AI -בינה מלאכותית- המשתמש מצלם את הבעיה ומעלה למאגר המידע, בעזרת אלגוריתמים שפיתחנו אנו יודעים לאבחן את הבעיה ממנה סובל המטופל. המערכת לומדת מדוגמאות שנשלחות מכל העולם ושולחת את הנתונים לרופא לקבלת אבחנה. נתוני השימוש מוכיחים: DERMA DETECT מצליחה לתת דיאגנוזה נכונה ובכך מפחיתה ב-80% את הצורך במפגש פיזי עם רופא!

למי זה עוזר?
מדובר בבשורה פורצת דרך עבור המטופלים שאינם צריכים להמתין זמן רב לתור פנוי ויהנו מאבחון מהיר ומדויק ע"י תהליך קצר ופשוט אותו ניתן לבצע בעזרת האפליקציה בכל זמן ומכל מקום.
עבור הרופאים שבעזרת המערכת יכולים להנות מזמני עבודה גמישים  ולתת מענה ליותר מקרים בכל שעת עבודה. לא פחות חשוב ,המערכת מאפשרת תיעדוף המסייע לרופא לתת פתרון א-סינכרוני דרך האפליקציה ולהזמין למרפאה רק מקרים הדורשים הגעה . 
וכמובן עבור ארגוני הבריאות שנהנים מצמצום משמעותי של העומס על המערכת, חוסכים הוצאות על הפניות למומחים ומשיגים שיפור רוחבי בבריאותם של המטופלים. הפתרון שלנו מעלה את שביעות הרצון של המבוטחים ומייצר הזדמנויות חדשות ויתרון אסטרטגי לארגוני הבריאות.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לארגוני הבריאות המובילים מרחבי העולם שכבר הטמיעו בהצלחה את הטכנולוגיה שלנו, ולעשות צעד קדימה לעבר העתיד של רפואת העור!
 
שותפים
תודה על פניתכם
תודה על פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם