שילוב טכנולוגיות מתקדמות בארגון חוסך משאבים רבים וממצב את הארגון כמוביל וחדשני
לקביעת פגישה
יתרון אסטרטגי
המבוטח נהנה משירות טכנולוגי מתקדם במיתוג של ארגון הבריאות שלו
 
הצלחה מוכחת
גופי בריאות מובילים ברחבי העולם כבר משתמשים בהצלחה בטכנולוגיה שלנו
הפחתת עומסים
פותר ב-80% מהמקרים את הצורך בהגעה לקליניקה
הצטרפו למהפכה הבאה של רפואת העור, פלטפורמה דיגיטלית המשלבת רופאים מומחים וטכנולוגיית AI 
לקביעת פגישה
שביעות רצון
משנים את הנחת היסוד!  מסע מטופל כבר לא חייב לכלול קביעת תור, הגעה למרפאה, המתנה לרופא ומילוי ניירת. מהיום המטופל פשוט מוריד אפליקציה, מצלם את הבעיה, עונה על כמה שאלות וכאן מסתיים הביקור. המטופלים מרגישים שארגון הבריאות מכבד את הזמן היקר שלהם ולא פחות חשוב, טיפול מרחוק מונע חשיפה עם פוטנציאל גבוה להדבקה במחלות ווירוסים.
 
שרות איכותי עתיר טכנולוגיה בלי להעסיק אף מתכנת
חברי הקופה נהנים משרות חדשני ומתקדם שפותח במשך שנים על ידי צוות רופאים ומפתחים מובילים. אנחנו מתאימים את הממשק ואת הצבעים של האפליקציה כדי שישתלבו בחוויית המותג עם שאר המוצרים הדיגיטליים של הקופה.  אנחנו ממשיכים לייצר כל הזמן גרסאות חדשות ומשופרות למוצר שלנו תחת המיתוג שלכם. 
אבטחה ופרטיות המשתמשים
אנו מקפידים לעמוד ברגולציות המחמירות ביותר שקיימות בעולם כדי לשמור על פרטיות המשתמשים במוצר שלנו ועל חסיון המידע הרפואי שלהם. אנו מחזיקים בתקן פרטיות אירופאי ,GDPR – סטנדרט רגולטורי שמחייב כל חברה שנותנת שרות לאנשים וחברות באיחוד האירופי וכן בתקן HIPAA שמיועד לסקטורים כגון בנקים ושירותים רפואיים.
בין הדרישות שהפכו אצלנו לסטנדרט: כל משתמש יכול למחוק את עצמו מהמערכת לתמיד בכל זמן שירצה ובלי שהמערכת תשמור את הנתונים שלו ללא ידיעתו,  בנוסף אנו מבצעים אנונימציה של נתונים, כלומר, מטשטשים בכוונה מהתמונות שנשלחות למאגר פרטים מזהים שלא רלוונטיים לאבחנה כמו קעקועים וטבעות.
עקרון חשוב נוסף, הטכנולוגיה שלנו אינה מבוססת על TBP -full body scan. כלומר, אנחנו לעולם לא מתעדים את כל גוף המטופל בעירום. אנו מתמקדים רק בנקודת הבעיה עצמה כדי למנוע את הצורך בלקיחת תמונות חושפניות ומגינים על המטופלים במקרה של התקפת סייבר.
התייעלות ארגונית
זמינות גבוהה של רופא עור מומחה במקום המתנה של מספר שבועות מאפשרת זיהוי מוקדם של מחלות עור שעלולות להתפתח לבעיות כרוניות או מסכנות חיים.  בדרך זו ניתן לתעדף  ולהזמין לביקור במרפאה רק מטופלים שמצבם מחייב לראות רופא. המשמעות הנה חיסכון עצום במשאבים.
שותפים
תודה על פניתכם
תודה על פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם